Anasayfa Slayt

Global Pozitif'in Ayrıcalıkları

Sizlere sunulan hizmetleri, avantajları inceleyebilirsiniz...

E-Ticarette En Uygun Fiyat

İhtiyaç duyduğunuz E-ticaret sitesini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Sizde teknoloji dünyasında var olmak için geç kalmayın.

Pazar Yeri Entegrasyonu

Trendyol, N11, Hepsiburada gibi pazar yeri platformları ile sorunsuz entegrasyon yaparak tek merkezden tüm mağazaları yönetin.

Kolay Kullanım ve Yönetim

Kolay kullanımlı yönetim panel arayüzü ile başkalarına bağımlı olmadan veya destek almaya gerek kalmadan e-ticaret sitenizi kendiniz yönetin.

Ücretsiz Seo Desteği

Dünya'nın en çok kullanılan arama motoru olan Google'da en üst sıralarda görünmek ve ilk tercih edilenlerde öne çıkmak için ücretsiz SEO desteği

AMP Hız ve Arama Motoru Optimizasyonu

Sayfanızda sattığınız üründe, eğer siteniz yavaş ise istediğiniz pazar payına ulaşamanız çok zor olacaktır. Sayfalarımız da %100'e varan hızımız ile hizmetinizdeyiz.

%100 Mobil Uyumlu Arayüz

Sanal mağazanızı mobil cihazınızdan kolayca yönetebilir,işlemlerinizi ofis dışındayken bile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Hemen aşağıda yer alan e-ticaret paketlerini incelemeye başla ve sana en uygun paketi seç. Eğer kararsız kalırsan bize ulaşarak uzman ekibimizden destek alabilirsin.

İhtiyaç Odaklı E-ticaret Paketler

Tüm paketlerde üst seviye destek hizmeti sunulmaktadır!

E-Ticaret Paketlerimiz

Gelişmiş ve Esnek

E-Ticaret siteniz de “premium” olarak geliştirilen çalışmalar ile kullanıcı ve müşteri deneyiminizi en üst seviyeye taşımaya kararlıyız.Daha önceki tecrübelerimizden yola çıkarak sizlere muhteşem bir görsel deneyim yaşatıyoruz..

GÖZ ATIN

Gelişmiş E-Ticaret Paketlerimiz

Siteniz de Extra Güç

E-Ticaret siteniz de “premium” olarak geliştirilen çalışmalar ile kullanıcı ve müşteri deneyiminizi en üst seviyeye taşımaya kararlıyız.Daha önceki tecrübelerimizden yola çıkarak sizlere muhteşem bir görsel deneyim yaşatıyoruz..

GÖZ ATIN

Size Özel Paketler

7/24 Teknik Destek

Standart destek hizmetimiz tüm kullanıcılarımıza verilmektedir. Özel projelere özel olarak atanan destek personellerimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz.

GÖZ ATIN

Sadece satarken değil, satış sonrasında da verdiğimiz hizmetle siz değerli müşterilerimizin daima yanındayız.Siteniz en yeni teknoloji ile geliştirilmiştir. Gelişmiş altyapı, full yedekleme ve sorunsuz teknik destekle güvendesiniz.

Satışları artırmak için, alternatif ödeme kanallarını iyi kullanabilmelisiniz. Havale, Kapıda Ödeme, 18 banka için Kredi Kartı ile Ödeme ve birçok ödeme yönetimi kullanabilirsiniz.

Tüm yeni nesil tarayıcılarda siteniz aktif çalışmaktadır.

Sayfanızda sattığınız üründe, eğer siteniz yavaş ise istediğiniz pazar payına ulaşamanız çok zor olacaktır. Sayfalarımız da %100'e varan hızımız ile hizmetinizdeyiz.

Size Özel Tasarımlar

Size Özel Tasarımlar Hayalleriniz ve işinizin gerektirdiği, sektörünüzde rekabet gücünüzü arttıracak, müşterilerinize ekstra güven sağlayacak özel tasarım hizmetimiz ile tamamen size özgün tasarımlar yapıyoruz.

Özel E-Ticaret Yazılım Hizmeti

GlobalPozitif'de markanıza özel e-ticaret yazılımları ile sınırları ortadan kaldırıyoruz. Özel olarak XML,CRM,ERP,PAZARYERİ entegrasyonları gerçekleştirilip sanal mağazanızı çoklu kanallarda çalıştırabilirsiniz.

AMP ile En Yüksek Hıza Sahip olun

Bir kullanıcı erişim sağladığı web sitesinde hızlı ve kolay bir deneyim yaşamazsa, siteyi bir daha ziyaret etmekte tereddüt ediyor. Mobil erişim gün geçtikçe arttığı için de AMP’nin kullanılması elzem duruma geliyor.Google AMP kullanarak mobildeki kullanıcı sayısını artırmayı amaçlamakta. Bu nedenle AMP kodlama sistemi kullanan siteleri ön belleğinde saklamakta ve kullanıcı mobilden bu siteye erişmek istediğinde, erişimi daha hızlı bir hale getirmektedir.

Sistem Yazılım Merkezi ile Sınırları Kaldırın!

GlobalPozitif'in size sunduğu dil seçenekleri ile istediğiniz dilde e-ticaret sitesi kullanabilirsiniz. Ayrıca sayfanızı tüm para birimlerini kullanabilirsiniz.E-ticaret siteniz bittikten sonra detaylı olarak analiz aşaması başlatılır.

Ücretsiz SEO Hizmeti

Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google”, aramalarda her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir.Müşterilerimizin E-ticaret sitelerinde ücretsiz SEO hizmeti ile onları en hızlı ve en kaliteli siteler ile buluşturuyoruz.

Teklif Alın

Global Pozitif hizmet anlayışı hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

fast-resim
Kolay Kazanın

Size en uygun E-Ticaret Paketini seçin, kolay yönetim paneli ile ürünlerinizi hemen E-Ticaret sitenize yükleyip hemen kazanmaya başlayın.

fast-resim
Hızlı Kurulum

Seçmiş olduğunuz E-Ticaret Paketimizin kurulumuna anında başlıyoruz, anahtar teslim Türkçe yönetim paneli ile hizmetinize sunuyoruz.

fast-resim
7/24 Destek

Soru ve sorunlarınızı çözümlemek için Sistem Yazılım, 7/24 destek merkezimizle telefon, mail, sosyal medya ile sizlerin her an hizmetinizdeyiz..

fast-resim
Google Adwords

Google Adwords desteğimizle Google arama motorunda sizin sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan kullanıcılar web sitenize kolayca ulaşsın.

Bizi Takip Edin

0.05 sn.